PLASMA IQ

 

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE DO BEZINWAZYJNEGO LIFTINGU POWIEK

 

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem na starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie. 

 

ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM PLASMA IQ JEST:

  • bezinwazyjny –  idealna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych (blefaroplastyki),
  • precyzyjny – mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry,
  • szybki – daje natychmiastowy efekt, który jest widoczny już po pierwszym zabiegu,
  • bezpieczny – dla każdego, także dla osób z rozrusznikami serca oraz dla pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane,

 

Plasma IQ działa punktowo i bardzo precyzyjnie, dzięki czemu nie uszkadza otaczających tkanek. Podczas wykonywania zabiegu urządzenie nie jest podłączone do prądu dzięki czemu można przeprowadzić zabieg u pacjentów, w przypadku których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu powierzchniowym (krem znieczulający), jest bezkrwawy dzięki czemu nie ma konieczności wyłączenia z codziennej aktywności. Technika aplikacji wytworzonej mikrowiązki plazmy różni się w zależności od wskazań. 

 

EFEKT ZABIEGU

CENNIK