MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa to bardzo skuteczna technika odmładzania wyglądu i struktury skóry. W naszym gabinecie wykonujemy ją nowoczesnym urządzeniem elektrycznym NANOPORE TURBO-ROLLER, które służy do indukcji oraz regeneracji kolagenu w skórze.
Podczas każdego zabiegu używamy sterylnie zapakowanych modułów igłowych i jednorazowych nakładek na głowicę urządzenia.

NANOPORE JEST NIEMAL BEZBOLESNY

To zasługa zupełnie innej budowy igieł i sposobu ich poruszania się, a skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze.
Pobudzają one czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore (najpierw peeling, następnie igły), ich działanie podwaja się lub potraja. Nie ma natomiast skutków ubocznych (lub występują bardzo rzadko), podrażnień i krwawienia znanych z igieł poprzedniej generacji. W związku z tym po wyjściu z gabinetu wygląda się dobrze: bez rumienia i śladów nakłuć. Może więc to być przełomowy zabieg, który przekona osoby do tej pory niezdecydowane na kuracje odmładzające.

Doktor Gabriel Serrano, twórca mikronakłuwania Nanopore, nazywa urządzenie supertechnologią. Dlaczego?

Ponieważ jest mało inwazyjną metodę, a działa porównywalnie do zabiegów z użyciem lasera. – To będzie jeden z najważniejszych zabiegów i może konkurować z laserami.

CENNIK