ZAFFIRO

NIEOPERACYJNY LIFTING SKÓRY

Czas niekorzystnie wpływa na nasze ciało. Gdy w naszych głowach pojawia się myśl o chirurgii plastycznej warto rozważyć alternatywne rozwiązania w walce ze zmarszczkami, zwiotczałą skórą i opadającym biustem.

JAK DZIAŁA ZAFFIRO?

Obszar poddany liftingowi Zaffiro odzyskuje swoją spoistość i zwięzłość. Jest to możliwe poprzez umiejętne i bezpieczne wprowadzenie do głębokich warstw skóry wysokiej energii cieplnej, za pomocą specjalnej głowicy emitującej daleką podczerwień. Głowica wykonana jest ze szlachetnego szkła szafirowego. Zawarty w skórze właściwej kolagen regeneruje się w sposób progresywny. Z biegiem czasu zwiększa się gęstość, napięcie i elastyczność skóry poddanej terapii.

TERMOLIFTING PRZY POMOCY ZAFFIRO

Efekt termiczny wywołany przez urządzenie w dolnych warstwach skóry, powoduje pobudzenie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. Dodatkowym rezultatem zabiegu termoliftingu jest stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30%, dając efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Skóra zostaje ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone. Pierwsze efekty widoczne są tuż po wykonaniu zabiegu liftingu.

JAK WZMOCNIĆ EFEKTY ZAFFIRO?

Zaleca się regularne złuszczanie skóry oraz wykonywanie zabiegów z witaminą C.

WSKAZANIA:

  • Utrata jędrności skóry twarzy i ciała (brzuch, wewnętrzne partie ud i ramion, skóra nad kolanami, dłonie).
  • Wiotkość skóry brzucha ( w tym brzuchy pociążowe).
  • Bruzdy wargowo- nosowe, zmarszczki

KORZYŚCI:

  • Natychmiastowe odmłodzenie
  • Bezinwazyjny termolifting
  • Zabieg komfortowy i skuteczny
  • Redukcja zmarszczek

EFEKT ZABIEGU

CENNIK