MED FLASH II

 ZABIEGI LASEROWE ŚWIATŁEM PULSACYJNYM

Jest zasłużenie najpopularniejszą metodą permanentnego usuwania nadmiernego owłosienia. Znakomicie i skutecznie sprawdza się na wszystkich obszarach na których tego sobie życzymy.
W wyniku cyklu zabiegów następuje redukcja niechcianego owłosienia oraz blizn potrądzikowych, przebarwień i rozstępów.

 NA CZYM POLEGA LASEROWA DEPILACJA?

 Kluczem do trwałego usunięcia owłosienia jest zniszczenie macierzy wytwarzającej włos. W metodzie IPL-u włos nagrzewany jest do wysokiej temperatury i definitywnie niszczy swoją macierz, która jest nie zdolna do wytworzenia nowego włosa. Działa na włosy ponad skórą i wciąż połączone z macierzą, czyli znajdujące się w fazie wzrostu. Metoda nie zadziała na włosy w innych fazach – na rozwijające się jeszcze w skórze lub takie, które wprawdzie widzimy nad skórą, ale nie są one już połączone z macierzą i będą wkrótce wypadać. Dlatego zabiegi musimy powtórzyć odczekawszy, aż pozostałe w skórze włosy przejdą do fazy wzrostu odpowiedniej do epilacji. Zazwyczaj odstępy między zabiegami wynoszą 5-8 tygodni i zależą od miejsca z którego usuwamy nadmierne owłosienie. Impulsy świetlne systemu laserowego dobrane są w taki sposób, że ich energia jest pochłaniana przez włos a nie przez skórę. Zabiegi są bezbolesne i nie powodują żadnych uszkodzeń.

 

TECHNOLOGIA WYKORZYSTANA W URZĄDZENIU MED FLASH II UMOŻLIWIA NAM:

 

  • fotoodmładzanie
  • redukcję blizn potrądzikowych
  • redukcję przebarwień
  • redukcję zmian naczyniowych i rumienia
  • redukcję trądziku
  • redukcję rozstępów

 

WSKAZANIA:

 

Epilację prowadzimy ze wskazań estetycznych. Upodobania mają charakter bardzo indywidualny i realizujemy je według woli pacjentki. Epilacja jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla kobiet z nadmiernym i obfitym owłosieniem, wynikającym z hirsutyzmu lub zmian hormonalnych. Jest także interesującym rozwiązaniem dla mężczyzn ze skórą nadwrażliwą dającą odczyny zapalenia przy goleniu – zmniejszenie odczynu zapalnego.

 

CENNIK