Inowrocław gabinety kosmetyczne Bydgoszcz

Pomożemy się zrelaksować, wyciszyć

i zapomnieć o problemach!

Instytut Pielęgnacji Zdrowia i Urody to miejsce gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach. Znajdują się tu oddzielne pomieszczenia, gdzie kosmetyczka zajmuje się tylko jedną osobą, co znacznie wpływa na komfort i jakość zabiegów. W instytucie pracuje wykwalifikowany personel który stanowi zgrany i dobrze z sobą współpracujący zespół. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia i ludzi dlatego naszą pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. By podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności systematycznie uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach, seminariach i targach branży kosmetycznej.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze

Dbamy o higienę i czystość w miejscu pracy stosując materiały jednorazowego użytku, sterylizację narzędzi, środki dezynfekujące. Pracujemy na kosmetykach takich firm jak:  Sesderma, Biodroga, Thalgo,  Dermatis. Staramy się by każdy z odwiedzających nas gości znalazł tu coś dla siebie, dlatego mamy bardzo szeroką ofertę zarówno pod względem ilości zabiegów jak i możliwości cenowych. Mamy nadzieje, że ta krótka prezentacja zachęci Panią/Pana do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu z nami drogą internetową, telefonicznie lub osobiście.

Każdy z was marzy o tym, aby dobrze wyglądać i być pięknym. Nasz instytut oferuje szeroki zakres usług. Zabiegi dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających.

polecam - Agnieszka Kowalska